| איכות        
חברת דולב דוגלת באיכות מן השורה הראשונה ;  אנו בוחרים את ספקינו   מתוך מיטב היצרנים  המובילים בעולם הדפוס, בכדי להביא ללקוחתינו את המוצרים הטובים ביותר בשוק. לכל הספקים המיוצגים ע"י דולב  יש את כל אישורי האיכות הנדרשים - ISO 9001 ותקני איכות דומים, אישורי RSOH, REACH ואישורי התאמה למזון המעודכנים ביותר , בהתאם לדרישות ארגוני הבריאות העולמיים. החל משנת 2012 גם לחברת דולב יש אישור ISO 9001 מטעם מכון התקנים הישראלי.
    | שירות                 
אנו בדולב מאמינים כי תפקידנו לא מסתיים במכירה . אנו רואים בשירות  חלק בלתי נפרד מהמכירה ובהתאם לכך  מציעים שירות טכני מלא עבור כל הציוד והחומרים המשווקים ע"י דולב.  יש לנו מחלקה טכנית פעילה 24/7, וטכנאים מוסמכים העוברים הכשרות אצלי יצרני הציוד השונים. כמו כן חברת דולב מציעה שירותי התקנה והדרכה עבור ציוד חדש, טיפולים שוטפים וכן טיפול בתקלות על בסיס קריאה או כחלק מהסכם שירות , בהתאם לדרישת הלקוח. כמו כן מחזיקה דולב במלאי חלקי חילוף מספקים שונים , וזאת בכדי לקצר את זמני הטיפול ולהעניק ללקוח שירות מהיר ביותר במקרים דחופים.
    | מקצוענות      
עולם הדפוס בכלל, ודפוס הפלקסו בפרט, דורש הבנה יסודית של תהליכי הייצור וניסיון מעשי רב. חברת דולב מעסיקה אנשי מכירות בעלי וותק ונסיון מעשי בתחום, וזאת בכדי להעניק ללקוח ערך מוסף מעבר למוצר עצמו - החל מהכרת הלקוח וצרכיו בכדי להמליץ לו על המוצר המתאים לו ביותר, דרך הסברה והדרכה על מוצרים חדשים וטכנולוגיות חדשות, ועד לליווי צמוד בקליטת המוצר ופתרון בעיות אפשריות בצורה היעילה והפשוטה ביותר.
דולב הינה ספקית מובילה של חומרים וציוד לדפוס פלקסוגרפי מזה 30 שנה. בכדי לשמר את ייחודנו בשוק הדפוס התחרותי ולדאוג לשביעות רצון לקוחותינו בכל תנאי, אנו דואגים לספק להם חוויות לקוח מושלמת  ע"י שמירה על מספר עקרונות אותם חרטה החברה על דגלה :
    | חדשנות                        
כחלק מחזונה של חברת דולב ורצונה לפתח את שוק הפלקסו בישראל, ובמסגרת שאיפתנו לצעוד עם לקוחתנו לעבר העתיד, חברת דולב עוסקת כל הזמן במחקר וחיפוש של מוצרים וטכנולוגיות חדשים במטרה להביאם לארץ ולהטמיעם בהצלחה בקרב לקוחותינו. תערוכות בינ"ל, כנסים וימי עיון - אנשינו תרים ללא הרף אחר החידושים המעניינים ביותר בתחום ומגישים ללקוחתנו , בשיתוף עם הספקים השונים, את כל המידע והסיוע הנדרשים להבנתם והכרתם של החידושים ויתרונותיהם, לצד הדרישות השונות לצורך הטמעתם בתהליכי הייצור הקיימים. לקוחתינו מקבלים עדכונים קבועים בנוגע לפיתוחים רלוונטיים עבורם , וכן זימונים לסמינרים מקצועיים בארץ ובחו"ל.
כמו כן דולב קשובה תמיד לצרכים המתפתחים של לקוחותיה ו
מוכנה תמיד לסייע  בפיתוח פתרונות ייחודיים וחדשניים המותאמים לדרישותיהם. אנשי המקצוע בדולב עומדים בקשר הדוק עם מחלקות ה R&D של הספקים השונים ונכונים תמיד ללוות את הלקוח בתהליכי פיתוח של מוצרים שונים בהתאם לצרכיו.