דף הבית >> מערכות קורונה ופלזמה - VETAPHONE
VETAPHONE - מערכות קורונה ופלזמה
קורונה היא תהליך טיפול פני שטח ליריעות פלסטיות המשנה את תכונות הפולימר בכדי שיהיה ניתן להדפיס עליו.  המערכת מורכבת מספק כח ואלקטרודה, כאשר חברת VETAPHONE היא היחידה המציעה כיום אלקטרודה נשלפת להחלפה, טיפול וניקוי מהירים וקלים במיוחד (quick change)
טיפול הפלזמה החדשני הוא תהליך דומה לקורונה, אך במקום שימוש באוויר חופשי הוא עושה שימוש בתערבות גזים ייחודית ומותאמת לסוג העבודה, להשגת אפקטים שונים (ANTI FOG, RELEASE, או רמות DYN גבוהות במיוחד). דולב מעניקה שירות מלא ומחזיקה מלאי חלקי חילוף למערכות של VETAPHONE

 
על המוצר
חברת VETAPHONE הדנית היא החברה הוותיקה בעולם לייצור קורונה (קרוב ל 70 שנה) וזאת בזכות העובדה כי מייסד החברה - V.Eisby הוא האיש אשר המציא את הקורונה ובמשך שנים רבות היה היצרן היחיד בעולם של מערכות אילו. כיום מנוהלת החברה על ידי שני בניו, FRANK ו JAN.
החברה מספקת מערכות קורונה איכותיות לענפי הפלסטיקה והדפוס (פלקסו ושקע) וכן מתמחה בפתרונות מותאמים לקווי ייצור , החל מקווי אקסטורזיה וציפוי עצומים ברוחב של כמה מטרים, ועד מכונות NARROW WEB להדפסת תוויות שם שולטת החברה בכ-80% מהשוק העולמי! 
לאחרונה הפתיעה החברה והציגה שילוב חדשני של מערכות פלזמה המיוצרות על ידה, עם תערובות גז ייחודיות המסופקות ע"י חברת כימיקלים מצרפת.  בניגוד לחברות אחרות אשר מציעות את יחידת הפלזמה בלבד, חברת VETAPHONE מציעה ללקוח חבילה מלאה הכוללת גם ייעוץ כימי  והתאמת תערובת הגז הייחודית לכל לקוח ולקוח.  פיתוח מערכות הפלזמה הנוכחי הכה גלים בתעשייה וכבר הצליח לסחוף לתוכו מספר חברות בעולם וגם בארץ אשר הבינו את הפונציאל הגלום בטכנולוגיה חדשה זו.

 
על החברה